1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Onur Saylak "Şahsiyet"in galasına oğluyla katıldı

Gain'de seyirciyle buluşacak olan "Şahsiyet" dizisinin galasında yönetmen Onur Saylak kırmızı halıda oğlu Deniz Ali'yle poz verdi.

Onur Saylak “Şahsiyet”in galasına oğluyla katıldı

“Şahsiyet” dizisinin galası dün akşam Uniq İstanbul‘da yapıldı. Hakan Günday‘ın yazdığı, Onur Saylak‘ın yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin ikinci sezonu 13 Kasım’da Gain’de yayınlanacak. Haluk Bilginer’in başrolünü oynadığı polisiye-drama “Şahsiyet” dizisi 10 bölümden oluşuyor. Filmin galasında Onur Saylak oğlu Deniz Ali’yle beraber kırmızı halıda poz verdi.

Dizide Haluk Bilginer‘e Şebnem Bozoklu, Recep Usta ve Necip Memili‘ye yeni sezonda usta oyuncu Erdal Özyağcılar, İlker Aksum, Nergis Öztürk, Şehsuvar Aktaş, Nihal Koldaş, Eda Şölenci, Ayşen İnci, Burhan Öçal, Ömer Duran, Erkan Taşdöğen, Feridun Koç ve Salih Usta, Füsun Erbulak, Nurseli İdiz ve İzzet Günay eşlik ediyor. İlk sezona güzelliğiyle damga vuran Cansu Dere ise 2. sezona konuk oyuncu olarak renk katıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
“Korkma Ben Yanındayım” dizisinin genç erkek başrol oyuncusu kim oldu?
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir