1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Ödüllü genç oyuncu "Yargı" dizisine konuk oluyor

Çağıl Bocut’un ilk filmi Sardunya ile 40. İstanbul Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünün sahibi olan İlayda Elif Elhih, Yargı’nın 82. bölümüne konuk oluyor.

Ödüllü genç oyuncu “Yargı” dizisine konuk oluyor

Yargı pazar akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Fenomen diziye İlayda Elif Elhih konuk oluyor. Ali Bilgin ile Beste Sultan‘ın başarılı rejisiyle her hafta izleyiciye seyir zevki yüksek bir dizi sunan Sema Ergenekon‘un yazdığı dizide İlayda Elif Elhih “Dilan” karakterine hayat verecek. Genç yıldız Emmy ödüllü Yargı’da yeni bölümünde çalıştığı dernekte tuttuğunu koparan, elinden her iş gelen ve güçlü özellikleriyle çevresindekilerin sevgisini toplayan genç bir kadın olarak karşımıza çıkacak.

İlayda Elif Elhih, Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nin tiyatro bölümünde başladığı öğrencilik hayatına Kadir Has Üniversitesi’nde devam etti. Mezuniyetin ardından sinema setleriyle tanışan başarılı ve genç oyuncu, ilk önemli oyunculuk denemesiyle “en iyi kadın oyuncu ödülü”nün sahibi oldu.

thumbnail
Önerilen Yazı
“Senden Önce” dizisinin Cabbar’ı belli oldu

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir