1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Türkiye'yi ağlatan Nursema, Kızılcık Şerbeti'ni zirveye taşıdı

Aylar sonra bir ilk yaşandı. Kızılcık Şerbeti dizisi Yalı Çapkını'nı AB'de geçti.

Türkiye’yi ağlatan Nursema, Kızılcık Şerbeti’ni zirveye taşıdı

Kızılcık Şerbeti dizisinde Ceren Yalazoğlu’nun hayat verdiği Nursema karakterinin  zorla evlendirildiği sahneler ve evlendiği adam tarafından camdan itildiği sahne Türkiye’yi ağlattı. Bir Türkiye gerçeğinin diziye aktarıldığı sahneler ekran başındakileri gözyaşlarına boğdu. Gold Film imzalı dizi dün akşam bir ilke de imza attı ve AB’de Yalı Çapkını’nı geçti.

Yalı Çapkını total’de 10.01 reytingle 1 sırada, Kızılcık Şerbeti 6.78 reytingle 2. sırada, Ateş Kuşları 6.29 reytingle 3. sırada yer aldı. AB’de Kızılcık Şerbeti 8.45 reytingle 1., Yalı Çapkını 7,95 reytingle 2., Ateş Kuşları 2.95 reytingle 7. sırada oldu. ABC1’de ise Yalı Çapkını 9.11 reytingle 1., Kızılcık Şerbeti 8,82 reytingle 2., Ateş Kuşları 4.51 reytingle 4. sırada yer aldı.

thumbnail
Önerilen Yazı
Aslıhan Güner’li Zübeyde Hanımın filminde Mustafa Kemal’i kim canlandıracak?

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir