1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Nebahat Çehre'den Bihter Ziyagil'in ölüm yıldönümünde duygusal paylaşım

Nebahat Çehre efsane dizi "Aşkı Memnu"da Beren Saat'in hayat verdiği kızı Bihter Ziyagil'in 13. ölüm yıldönümünde duygusal bir paylaşım yaptı.

Nebahat Çehre’den Bihter Ziyagil’in ölüm yıldönümünde duygusal paylaşım

Nebahat Çehre Türk dizi tarihinin en özel dizilerinden “Aşk-ı Memnu”da hayat verdiği Firdevs hanım rolüyle hafızalarda… Her yıl Kanal D ekranında yeniden yayınlanan ve TT olan dizinin final bölümünde intihar eden Bihter Ziyagil ölümünün 13. yıl dönümünde anılıyor. Kanal D diziye hayat veren Beren Saat‘in siyah yas kurdekasıyla fotoğrafını paylaştı ve “Aşkı Memnu‘nun unutulmaz karakteri Bihter Ziyagil’i ölüm yıl dönümünde anıyoruz. Kalbimizdesin Bihter Ziyagil” mesajını paylaştı.

Nebahat Şehre de Bihter Ziyagil’le ilgili paylaşım yaptı ve “Bir kitaptan okuduğum güzel sözlerle elveda Kızım sessizlikle nasıl konuşulur şimdi onu öğreniyorum… Bihter Ziyagil seni çok özlüyoruz kızım…” yazdı.

thumbnail
Önerilen Yazı
Özkan Uğur’un ailesinden açıklama: Dualarınızı esirgemeyin

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir