1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Cannes dönüşü sahneye çıkan Merve Dizdar'ın gözyaşları

Cannes Film Festivali'nde "En İyi Kadın Oyuncu Ödülü" kazanan Merve Dizdar, Alice Müzikali'nde çıktığı ilk gösteride alkış yağmuruna tutulunca duygulandı.

Cannes dönüşü sahneye çıkan Merve Dizdar’ın gözyaşları

Merve Dizdar, Nuri Bilge Ceylan’ın “Kuru Otlar Üstüne” filminde hayat verdiği Nuray karakteriyle 76. Cannes Film Festivali’nde “En İyi Kadın Oyuncu Ödülü”ne layık görülmüş ve ertesi sabah oyunu kullanmak için İstanbul’a dönmüştü. Merve Dizdar,  dün akşam da kedi rolünü canlandırdığı “Alice Müzikali”nde sahne aldı. Dizdar’ın sahneye çıktığı ilk an oyun durdu.

Seyirci dakikalarca Merve Dizdar‘ı alkışladı. Çok duygulanan oyuncu müzikalin sonunda da ayakta alkışlandı. Ünlü oyuncu bu sırada gözyaşlarını tutamadı. Star TV’de ekrana gelen “Ömer” dizisinde Nisa rolüne hayat veren Merve Dizdar bu yaz sonu Cem Yılmaz‘ın “Erşan Kuneri” dizisinin ikinci sezon çekimlerinde rol alacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
TRT’nin Teşkilat dizisine şok dava

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir