1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Melisa Döngel’den bir dizi, 3 film ve bir de Amerika turnesi geliyor

19 Mayıs’ta final yapacak olan “Kirli Sepeti” dizisinin Aylin’i Melisa Döngel yaz boyunca hiç durmadan çalışacak.

Melisa Döngel’den bir dizi, 3 film ve bir de Amerika turnesi geliyor

Kirli Sepeti’nin Aylin’i Melisa Döngel’i bu yaz yoğun bir tempo bekliyor. Karga Seven Pictures’ın “Sorgu Odası” dizisinde Hazal Kaya’nın kız kardeşine hayat verecek olan Döngel’in gündeminde 3 film çekimi ve bir de Amerika turnesi var. Adı “Güzel” olan ilk filminde Melisa Döngel, Kapadokya’da çekilecek olan filmde “Hare” karakterini canlandıracak. Film hem Hare, hem de Güzel adlı atın hikâyesi etrafında şekillenecek. Diğer 2 filmin detayları önümüzdeki günlerde belli olacak.

Ayrıca Melisa Döngel, “Kirli Sepeti” dizisindeki partneri Halil İbrahim Ceyhan’la temmuz ayında Amerika turnesine çıkacak. Amerika’nın Long Island, New Jersey, New York, Washington, Miami ve Boston’da biletli satış yapılacak ve ikili hayranlarıyla belirlenen salonlarda bir araya gelecek.

thumbnail
Önerilen Yazı
Bergen’in senaristinden “Uçurumda Açan Çiçek: Esengül” filmi geliyor

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir