1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Medyapım’dan Queen Sugar uyarlaması geliyor

Oprah Winfrey’in başyapımcı olarak görev aldığı Amerikan yapımı Queen Sugar dizisinin yerli uyarlamasının yönetmeni belli oldu.

Medyapım’dan Queen Sugar uyarlaması geliyor

FOX dizi atağına başlamış ve pek çok yapımcıdan yeni proje almıştı. Medyapım da şu günlerde FOX için yeni bir dizi uyarlaması yapmaya hazırlanıyor. Dizinin adı “Queen Sugar”…  Oprah Winfrey’in başyapımcı olarak görev aldığı Amerikan yapımı dizinin yerli uyarlamasının yönetmeni belli oldu.

Son olarak Gonca Vuslateri’nin yazıp oynadığı “Cenazemize Hoş geldin” filmini yöneten Neslihan Yeşilyurt dizinin yönetmen koltuğuna oturacak. Amerikalı yazar Natalie Baszile’nin aynı adlı romanından yola çıkılarak ekrana uyarlanan dizide babalarının vefatı üzerine ailenin şeker kamışı tarlasını yönetmek için bir araya gelen kardeşlerin hikâyesi anlatılıyor. Dizi için görüşülen oyuncular arasında Ekin Mert Daymaz ve Selin Yeninci de var.

thumbnail
Önerilen Yazı
Zehirli Sarmaşık dizisine flaş isim

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir