1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Masumlar Apartmanı'nın annesi Kasaba dizisinde

Masumlar Apartmanı dizisindeki oyunculuğuyla kendisine hayran bırakan Açelya Devrim Yılhan yine çok etkili bir rolle seyirci karşısına çıkacak.

Masumlar Apartmanı’nın annesi Kasaba dizisinde

Masumlar Apartmanı’nın annesi Açelya Devrim Yılhan etkili oyunculuğuyla kendisine hayran bırakıyor. Başarılı oyuncu son olarak Seren Yüce’nin Bir Film imzalı “Kasaba” dizisinin kadrosuna katıldı. Hayatımın Şansı dizisinde Canan’ı oynayan Yılhan’ın “Zeynep” rolüne hayat vereceği dizinin çekimleri Edirne’de başladı.

Deniz Karaoğlu ve Doğu Yaşar Akal’ın kaleme aldığı dizide annelerinin ölümünün ardından memleketlerinde bir araya gelen iki kardeş ve çocukluk arkadaşlarının hayal bile edemeyecekleri kadar para bulmalarıyla başlayan maceralarının anlatıldığı dizide Okan Yalabık, Ozan Dolunay, Özgürcan Çevik, Kerem Can ve Büşra Develi de başlıca rolleri paylaşıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Yalı Çapkını’na bir bomba oyuncu daha

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir