1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

"Kuruluş Osman"da Burak Özçivit krizi nasıl çözüldü?

Reyting rekortmeni "Kuruluş Osman"ın başrol oyuncusu Burak Özçivit'in geçen günlerde hem dizisinin yapımcısını, hem de dizinin resmi adresini talipten çıkması dikkatli takipçilerinin gözünden kaçmadı.

Kuruluş Osman’da Burak Özçivit krizi nasıl çözüldü?

Kuruluş Osman” dizisi 14 Haziran Çarşamba akşamı ekrana gelecek 130. bölümüyle 4. sezonunu noktalayacak. Diziyle el sıkıştığı günden beri projenin 5 sezon sürmesi üzerine plan yapan başrol oyuncusu Burak Özçivit‘in geçen günlerdeki bir davranışı, attığı her adımı takip eden hayranlarını çok şaşırttı.

Burak Özçivit instagram sayfasından hem dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ‘ı, hem de dizinin resmi adresini takipten çıktı. Ünlü oyuncunun diziye ait fotoğrafları kaldırması da dikkat çekti.

Bu davranışının sebebi merak konusu olan Özçivit’in final bölüm senaryosu yüzünden sinirlendiği öğrenildi. Kulislerde konuşulan iddialara göre ünlü oyuncu senaryoda kendisinin geri planda kaldığı kilit bir sahneden rahatsız oldu ve öfkelenip sosyal medyada yapımcıyı takipten çıktı. Yaşanan kriz senaryoda değişiklik yapılmasının ardından çözüldü. Burak Özçivit daha sonra takipten çıktığı hesapları yeniden listesine ekledi.

thumbnail
Önerilen Yazı
“Ben Bu Cihana Sığmazam”ın sezon finalinde bir flaş ayrılık daha

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir