1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Kuruluş Osman'a yeni oyuncular katıldı

Reyting rekortmeni Kuruluş Osman'ın ekibine 2 önemli oyuncu katıldı.

Kuruluş Osman’a yeni oyuncular katıldı

‘Kuruluş Osman’ dizisinin dün 104. bölümü seyirciyle buluştu. ‘Kuruluş Osman’ Tüm Kişiler’de 8.52 reyting 21.78 izlenme payı alarak en çok izlenen yapım olurken, AB kategorisinde 5.24 reyting, 15.40 izlenme payı ve ABC1 kategorisinde 7.36 reyting, 18.37 izlenme payı elde ederek çarşamba gününün en çok izlenen dizisi oldu.

Öte yandan ‘Kuruluş Osman’ın 23 Kasım Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 105’inci bölümüne ise 2 başarılı oyuncu katıldı.

Deniz Barut ‘Valide İsmihan Sultan’ ve Alpaslan Özmol ise ‘Gürbüz Alp’ karakterleriyle seyirci karşısına çıkacaklar.

‘Kuruluş Osman’ın 104’üncü bölümünde; Osman Bey ve Alpları, Olof’un patlattığı madenden sağ salim kurtulmayı başardı. Osman Bey, yanında Bala Hatun ve Alplarıyla, Kayı Obasına çekilip büyük oyununu kurdu. Öte yandan madende yaralanan Alplarda obadaki şifahanede iyileştiler.  Osman Bey’in yokluğunda yerine oğlu Orhan Bey vekalet etti ve Yenişehir’de nizam, Malhun Hatun’un da desteğiyle sağlandı. Osman Bey’in öldüğünü zanneden Olof ve Kantakuzenos ise Yenişehir’i yakmak için planlar yaptılar.

thumbnail
Önerilen Yazı
Dokuz Oğuz dizisine 3 flaş oyuncu

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir