1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Kont Ziya Yalı Çapkını’na geri dönüyor

Star TV’nin fenomen dizisi Yalı Çapkını sezon sonuna doğru giderken eski konuk oyuncularından Tamer Levent diziye geri dönüyor.

Kont Ziya Yalı Çapkını’na geri dönüyor

Yalı Çapkını’na eski oyuncular geri dönmeye devam ediyor. OGM Pictures’ın imza attığı dizide Seyran (Afra Saraçoğlu) hastalığını eşi Ferit’ten (Mert Ramazan Demir) gizlemeye devam ederken büyük bir olay yaşanmış ve Orhan Korhan (Emre Altuğ) öldürülmüştü. Kulislerden sızan bilgilere göre peş peşe ailesinde yaşanan ölümler Ferit’in hayatında büyük bir kırılma noktası olacak.

Bu süreçte yapım şirketinin yakın zamanda biten dizisi “Sakla Beni”nin meşhur karakteri Kont Ziya da geri dönecek. Usta oyuncu Tamer Levent’in hayat verdiği Ziya daha önce Halis Ağa’nın yıllar sonra yardım istediği eski düşmanı olarak yalıya misafir olmuştu. Gele haberlere göre karakter bu kez intikam ateşiyle yanan Ferit’in isteğiyle hikâyede yerini alacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
Kirli Sepeti’nin Canan’ı Devrim Yakut’a “En İyi Kadın Oyuncu Ödülü”

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir