1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Kızılcık Şerbeti’nin Fatih’ine “Görkem’i bırak, Doğa’ya dön” çağrısı

Reyting rekortmeni Kızılcık Şerbeti dizisinin başrol oyuncularından Doğukan Güngör, Paris’te düzenlenen Festiculture Yılın En Sevilenleri Ödül Töreni’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü aldı.

Kızılcık Şerbeti’nin Fatih’ine “Görkem’i bırak, Doğa’ya dön” çağrısı

“Kızılcık Şerbeti” ülkemizin dışında yurt dışında da büyük ilgi görüyor. Gold Film’in imza attığı dizinin başrol oyuncularından Doğukan Güngör, Paris’te düzenlenen Festiculture Yılın En Sevilenleri Ödül Töreni’ne katıldı. Başarılı oyuncu “En İyi Erkek Oyuncu Ödülü”ne layık görüldü.

Organizasyon kapsamında sevenleriyle de bir araya gelen Güngör, fotoğraf çektirme isteklerini de kırmadı. Oyuncuyla fotoğraf çektirmek isteyenler ve uzun kuyruklar oluşturan seyircilerden biri “Görkem’i (Özge Özacar) bırak Doğa’ya (Sıla Türkoğlu) dön” dedi. Doğukan Güngör de hayranına “Senaryo ne gerektiriyorsa onu oynuyorum” diye yanıt verdi.

thumbnail
Önerilen Yazı
Gökçe Bahadır vefasını gösterdi, ustası Perran Kutman’ı unutmadı

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir