1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

"Kızılcık Şerbeti"nin çekimleri neden 2 gün ertelendi?

Geçen sezona damga vuran Show TV'nin fenomen dizisi "Kızılcık Şerbeti" dizisinin çekimleri ay sonunda başlıyor.

“Kızılcık Şerbeti”nin çekimleri neden 2 gün ertelendi?

“Kızılcık Şerbeti” dizisi Melis Civelek ve Zeynep Gür‘ün güçlü senaryosu ile birbirinden değerli oyunculardan oluşan kadrosuyla geçen sezona damgasını vurmuştu. Gold Film imzalı fenomen dizi yeni sezona yine çok iddialı bölümle başlayacak. Dizinin 28 Ağustos Pazartesi günü sete çıkacağı açıklanmıştı. Ancak bu tarih değişti.

Dizinin yönetmeni Ketche, “Sen Büyümeye Bak” adlı filmin çekimlerini geçen salı gecesi bitirince dizinin sete çıkma tarihi de değişti. “Kızılcık Şerbeti”nin yeni sete başlangıç tarihi 30 Ağustos Çarşamba… 15 Eylül Cuma günü ilk bölümü seyirciyle buluşacak olan diziye Bahtiyar Memili, Yiğit Kirazcı ve Kayra Şenocak katılmıştı. Diziye ayrıca Kayra Şenocak‘ın hayat vereceği muhafazakar bir iş insanı olan Ertuğrul’un kızı Mihriban ve sekreteri de katılacak. İki oyuncuyla ilgili görüşmeler sürüyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Ufuk Özkan: Herhalde en yüksek nafaka veren birkaç kişiden biriyimdir

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir