1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Kızılcık Şerbeti’nde Kıvılcım ve Ömer aşkında flaş gelişme... Diziyle ilgili yeni tüyolar

65. bölümde sezon finali yapması planlanan Show TV'nin fenomen dizisi Kızılcık Şerbeti'nde yine olay üzerine olay yaşanacak. 

Kızılcık Şerbeti’nde Kıvılcım ve Ömer aşkında flaş gelişme… Diziyle ilgili yeni tüyolar

Kızılcık Şerbeti her hafta en çok izlenen dizi olarak adını zirveye yazdırıyor. Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği dizi usta kalemler Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün imzasını taşıyor. Yine peş peşe heyecanlı olayların yaşanacağı dizinin tutkunları en çok Kıvılcım (Evrim Alasya) ve Ömer’in (Barış Kılıç) ne zaman tekrar bir araya geleceğini merak ediyordu. İkili Birsen Altuntaş’ın youtube kanalına verdikleri röportajda yaşanacak ayrılığın sonrasında barışacaklarını açıklamıştı. Ancak son olarak Görkem’in (Özge Özacar) Ömer’in hayatına girmesi işleri karıştırdı.

Kulislerde dolaşan söylentilere göre çiftin tekrar bir araya gelmesi çok yakın… Çünkü Görkem diziden hemen gitmeyecek ama tesadüfler eseri sürpriz biriyle yakınlaşacak. Ertuğrul’un (Kayra Şenocak) Kıvılcım’la ilişkisi önce araya giren Nursema (Ceren Karakoç) yalanı ve yaşanacak yeni skandal bir suçlamayla dönüşü olmayan bir yola girecek. Bu olaylar ikilinin arasındaki buzları eritecek.

Mustafa (Emrah Altıntopeak) ve Nilay’ın (Feyza Civelek) bebek krizi birkaç hafta sürecek. Mustafa hem korkuyu, hem de sevinci bir arada yaşayacak. Pembe (Sibel Taşçıoğlu), Apo’yu (Settar Tanrıöğen) tekrar kazanmaya çalışsa da Alev’in (Müjde Uzman) hayatında olay yaratacak şok bir gelişme yaşanacak. Sezonun en büyük bombası da bu olacak. Doğa (Sıla Türkoğlu) ile Fatih (Doğukan Güngör) cephesinde de çok büyük bir kopuş yaşanacak. Ayrıca dizideki genç bir isme yeni bir partnerin geleceği de konuşuluyor. Bakalım söylentiler gerçek çıkacak mı?

thumbnail
Önerilen Yazı
Komedinin yeni keşfi… Lohusa filminin Özge’si Su Şanad’a tam not  

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir