1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Kızılcık Şerbeti dizisinin yapımcısından Evrim Alasya açıklaması

Kızılcık Şerbeti dizisinin yapımcısı Faruk Turgut, başrol oyuncusu Evrim Alasya hakkında açıklama yaptı.

Kızılcık Şerbeti dizisinin yapımcısından Evrim Alasya açıklaması

Kızılcık Şerbeti dizisi Yalı Çapkını’ndan sonra sezonun en çok etkileşimi olan projelerinin başında geliyor. Gold Film imzalı sevilen dizinin başrol oyuncusu Evrim Alasya’nın sette kuaför krizi çıkardığı ve ekibe küfür ettiği iddia edildi. Yönetmen Ketche’nin de oyuncunun kaprislerine dayanamadığı için seti yarıda bıraktığı öne sürüldü.

Kızılcık Şerbeti’nin yapımcısı Faruk Turgut konuyla ilgili iddialar üzerine şu açıklamayı yaptı:

“Her sette olduğu gibi bizim setimizde de kuaför değişiklikleri elbette yaşandı. Ancak bu  çok normal bir durum. Diğer iddiaların tamamı gerçek dışı… Yönetmenimiz işinin başında… Oyuncumuzla sahne çekiyor. Aralarında hiçbir sorun yok.”

Öte yandan dizinin Kıvılcım’ı Evrim Alasya da hakkında çıkan iddia üzerine set ekibinden makyöz Esra Okumuş’un “Evrim Alasya sette, herkese küfürler savurdu. Herkesi kırdı geçirdi. Seti dağıttı. Kaprisleriyle herkesi yıldırdı. Şimdi sahne çekecek” şeklindeki paylaşımını yayınladı ve haberi ti’ye aldı.

thumbnail
Önerilen Yazı
Ömer, Alparslan’ı tahtından etti

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir