1. Anasayfa
 2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Kıvanç ve Serenay'lı Aile dizisine flaş oyuncu  

Aile dizisinin çekimleri ay sonunda başlayacak.

Kıvanç ve Serenay’lı Aile dizisine flaş oyuncu  

Aİle dizisi merakla bekleniyor. Kıvanç Tatlıtuğ ile Medcezir dizisinden beri televizyona iş yapmayan Serenay Sarıkaya’nın başrolünü oynayacağı Ay Yapım’ın Aile dizisinin ay sonunda sete çıkması bekleniyor. Ahmet Katıksız ile Cem Toluay’ın yöneteceği diziyi Hakan Bonomo yazıyor. Tatlıtuğ dizide çiftlikte yaşayan kalabalık bir ailesi olan Aslan karakterine hayat verecek.

Serenay Sarıkaya da Aslan’ın ailesini iyileştirmeye çalışan ancak kendi ailesinde de bir dizi sorunlar yaşayan psikolog Devin rolüne hayat verecek. Camdaki Kız’daki anlaşması 31 Aralık’ta bitecek olan Nur Sürer’in Aslan’ın annesi Hülya Soykan rolüne sıcak baktığı öğrenildi. Aslan’ın büyük abisi rolü için de Nejat İşler’le imza aşamasına gelindi.

Canan Ergüder’in Leyla’yı, Emel Göksu’nun Aslan’ın büyükannesi Seher’i oynayacağı dizide Yüsra Geyik Devin’in uyuşturucu bağımlısı kız kardeşi Yağmur’a hayat verecek. Dizinin etkili karakterlerinden Hayri’nin torunu Atilla için de ödüllü bir isimle anlaşma yapıldı. Ushan Çakır “Aile” dizisine Ati karakteriyle el sıkışıldı.

thumbnail
Önerilen Yazı
‘Yalı Çapkını’ dizisinin Seyran’ından yeni anlaşma  
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 1
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir