1. Ana Sayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Kıvanç ve Serenay'lı Aile dizisine flaş oyuncu  

Aile dizisinin çekimleri ay sonunda başlayacak.

Kıvanç ve Serenay’lı Aile dizisine flaş oyuncu   

Aİle dizisi merakla bekleniyor. Kıvanç Tatlıtuğ ile Medcezir dizisinden beri televizyona iş yapmayan Serenay Sarıkaya’nın başrolünü oynayacağı Ay Yapım’ın Aile dizisinin ay sonunda sete çıkması bekleniyor. Ahmet Katıksız ile Cem Toluay’ın yöneteceği diziyi Hakan Bonomo yazıyor. Tatlıtuğ dizide çiftlikte yaşayan kalabalık bir ailesi olan Aslan karakterine hayat verecek.

Serenay Sarıkaya da Aslan’ın ailesini iyileştirmeye çalışan ancak kendi ailesinde de bir dizi sorunlar yaşayan psikolog Devin rolüne hayat verecek. Camdaki Kız’daki anlaşması 31 Aralık’ta bitecek olan Nur Sürer’in Aslan’ın annesi Hülya Soykan rolüne sıcak baktığı öğrenildi. Aslan’ın büyük abisi rolü için de Nejat İşler’le imza aşamasına gelindi.

Canan Ergüder’in Leyla’yı, Emel Göksu’nun Aslan’ın büyükannesi Seher’i oynayacağı dizide Yüsra Geyik Devin’in uyuşturucu bağımlısı kız kardeşi Yağmur’a hayat verecek. Dizinin etkili karakterlerinden Hayri’nin torunu Atilla için de ödüllü bir isimle anlaşma yapıldı. Ushan Çakır “Aile” dizisine Ati karakteriyle el sıkışıldı.

Önerilen Yazı
‘Yalı Çapkını’ dizisinin Seyran’ından yeni anlaşma  
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak tv100 kanalında görev yapıyor.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.