1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Kirli Sepeti'nin ikinci sezonuyla ilgili yeni gelişmeler

NOW'ın MedYapım imzalı dizisi "Kirli Sepeti"nin ikinci dönem ilk bölümünün ağustos ortasında sete çıkması planlanıyor.

Kirli Sepeti’nin ikinci sezonuyla ilgili yeni gelişmeler
“Kirli Sepeti” geçtiğimiz yayın döneminden bu sezona taşınan 17 dizi arasında yer alıyor. Ece Erdek Koçoğlu’nun yönettiği dizinin yeni bölümleri için yepyeni bir hikâye ve dünya kuruluyor. Diziye yeni renkli karakterler katılacak. Ayrıca ilk sezonda yer alan Aleyna Özgeçen’in oynadığı Songül’ün (Ayça Bingöl) kızı İlkgül’ün de değişeceği, rolü yeni bir oyuncunun canlandırmasının gündemde olduğu konuşuluyor. İlkgül, senaryo gereği Canan’ın yanına, Antalya’ya taşınmıştı.

Melisa Döngel ayrılıyor

Dizinin sezon finali sonrası peş peşe ayrılık haberleri gelmiş, Aylin’e hayat veren Melisa Döngel‘in ise devam edeceği konuşulmuştu. Yeni planlanan hikâyede ise Aylin karakterinin olmadığı, Melisa Döngel’in yeni dizi projelerini değerlendirmeye başladığı öğrenildi.
thumbnail
Önerilen Yazı
Canan Ergüder “Mor ve Ötesi Müzikali”nde
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir