1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Kirli Sepeti'nde Serkay Tütüncü'nün partnerine kim hayat verecek?

Dört dizi birden hazırlayan Medyapım'ın FOX için çekeceği diziler arasında Kirli Sepeti de yer alıyor.

Kirli Sepeti’nde Serkay Tütüncü’nün partnerine kim hayat verecek?

“Kirli Sepeti” dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Medyapım imzalı dizide lüks bir sitedeki intihar vakası orada çalışan hizmetçilerin gözünden anlatılacak. Gecekonduda yaşanan hizmetçilerden Songül’ün (Ayça Bingöl) kızı İlkgül’e kimin hayat vereceği merak konusuydu. Aynı zamanda intiharı araştıran Kahraman’ın da partneri olan İlkgül rolü için uzun süredir oyuncu görüşmeleri yapılıyordu.

Kulislerden sızan bilgilere göre rol için adı geçen isim Aleyna Özgeçen… 20 yaşındaki Özgeçen, Nurgül Yeşilçay‘ın “Gülperi” dizisiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Merve Girgin‘in kurucu yönetmeni olduğu dizide başlıca rolleri ayrıca Ayça Bingöl (Songül), Serkay Tütüncü (Kahraman), Ceren Moray (Hayriye), Cansu Tosun (Medine), Halil İbrahim Ceyhan (Murat), Melisa Döngel (Aylin), Aydan Şener (Canan), Bestemsu Özdemir (Yasemin) , Deniz Sarıkaş (Ahmet) ve Billur Melis Koç (Nergis) paylaşacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
Mehmet Aslantuğ “Akbelen’le ilgili nerdesin?” diyenlere yanıt verdi: Ben de zor zamanlardan geçtim

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir