1. Ana Sayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

TRT 1'in "Kendi Düşen Ağlamaz" dizisine güzel oyuncu

NGM'nin yapımcılığını üstlendiği "Kendi Düşen Ağlamaz" dizisi yakında sete çıkacak.

TRT 1’in “Kendi Düşen Ağlamaz” dizisine güzel oyuncu

Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin oyuncu kadrosu tamamlanmak üzere… Emre Kabakuşak’ın genel yönetmenliğini, İnci Balabanoğlu’nun da yönetmenliğini yapacağı dizide Eylül Tumbar (Alize)  Enes Koçak (Serkan) , Hakan Yılmaz (Nurettin), Evrim Doğan (Esma), Berat Yenilmez (Kadir), Selen Soyder (Sinem), Dinç Daymen (Alp) ve Yiğit Kalkavan (Rıdvan) rol alacak. Ayşegül Çiçekoğlu’nun aynı adlı kitabından uyarlanan dizinin Tuğçe’si de belli oldu. Rolü Çağla Boz canlandıracak.

Güzel oyuncu Çağla Boz, Alize’nin yakın arkadaşı ve aynı otelde beraber staj yaptığı sosyal medya bağımlısı bir karakterle seyirci karşısına çıkacak. Senaryosunu Gülbike Sonay Üte & Tuna Kıygı‘nın kaleme aldığı dizi haziran ayında seyirciyle buluşacak.

Önerilen Yazı
“Duy Beni” dizisinin Emine’si Lydia Cemre Özşişman 5 ayda 35 kilo verdi
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.