1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım'ın yeni dizisi belli oldu

"Sipahi" dizisinin ardından çok sayıda projeden teklif alan yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım'ın yeni dizisi merak konusu olmuştu.

Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım’ın yeni dizisi belli oldu

Kaan Yıldırım son dönemde çok sayıda dizi teklifi aldı. Müstakbel eşi Pınar Deniz’le uzun bir tatil yapan Yıldırım, tatil dönüşü gelen teklifleri değerlendirdi ve kararını verdi. Başarılı oyuncu tv8‘nin yeni iddialı dizisi “Aşka Düşman”la prensipte anlaştı. Mesude Erarslan’ın yöneteceği diziyi Eylem Canpolat ile Ozan Aksungur kalem alıyor. Dizinin başrol erkek oyuncusu olan Yıldırım çok karizmatik ve idealist bir doktora hayat verecek.

Dizide Buse Meral‘in hayat vereceği erkek düşmanı bir genç kız olan İnci Neva‘nın karşısına çıkan doktor Uygar, ailesinden gelen bütün ön yargılarını kırıp genç kadını aşka inandıracak ve böylece hikâyenin merkezine oturacak. Merakla beklenen dizide İnci Neva’nın annesi Bahriye’yi değerli oyuncu Nazan Kesal canlandıracak.

thumbnail
Önerilen Yazı
“Aldatmak” dizisinin Mualla’sı Nursel Köse’ye yeni filmi için 14 ayar diş

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir