1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Kaan Yıldırım: Pınar'la pazarları Yargı izliyoruz

Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz bu akşam bir filmin özel gösterimine katıldı.

Kaan Yıldırım: Pınar’la pazarları Yargı izliyoruz
Kaan Yıldırım “Sipahi” dizisinin çekimlerine başladı. Yakışıklı oyuncu sevgilisi Pınar Deniz’le bu akşam bir film galasına katıldı. Yıldırım yeni dizi heyecanıyla ilgili “Dizi setine çıktık. Çekimler güzel geçiyor. Dizinin çıkmasına daha var, heyecanlıyız… ” dedi. Dizi için 3 aydır ön hazırlık yaptıklarını anlatan Yıldırım “İdmanlar olsun, silah çalışmaları olsun güzel hazırlandık. Sete çıktık hazırız, elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.
Sevgilisinin çok iyi atış yaptığını söyleyen Pınar Deniz de “Sipahi’nin senaryosunu ben de okudum. Çok başarılı olacağını düşünüyorum. İnşallah çok güzel olacak” yorumunu yaptı.
“Yargı” dizisinin çekimlerinin çok güzel gittiğini de vurgulayan Pınar Deniz, şöyle konuştu:
“Yargı çok güzel gidiyor. Tekrar bir oyun kuruldu. Sema Ergenekon sağ olsun. Biz de merakla bekliyoruz. Geçen sezon yine bir tık biliyordum ama bu sezon hiçbir şey bilmiyorum. Ben de oynadığım zaman öğreniyorum. Çünkü geriden geliyoruz. Heyecanla takip ediyorum ben de sizin gibi aslında….”
Kaan Yıldırım, sevgilisinin Kaan Urgancıoğlu ile partnerliği hakkında ise “Bana laf düşmez. Pınar’la ikinci işleri… Çok iyiler… Çok seviliyorlar… Ben de Yargı’yı Pınar’la beraber izlemeye başladım. Zaten dizi çok iyi senaryo… Herkes çok iyi oynuyor, çok keyifli bir dizi… Pazar günleri beraber izliyoruz” şeklinde konuştu.
Pınar Deniz “İkiniz de çok yoğun çalışıyorsunuz, aranızda özlem olacak mı?” sorusuna şu yanıtı verdi:
“Biz görüşürüz, bir yolunu buluruz… O yüzden hiç bizim yerimize siz endişelenmeyin. Çalışıyor olmak güzel bir şey.. O yüzden o da ben de çalışmayı seviyoruz. Arta kalan zamanları zaten beraber geçiriyoruz.”
thumbnail
Önerilen Yazı
Üç Kız Kardeş’in büyük başarısı

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir