1. Ana Sayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

İsmi değişen Bergüzar Korel’li Kanlı Yayın dizisinin ekibine yeni oyuncu

Prime Video için çekilen Bergüzar Korel, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak’ı buluşturan “Kanlı Yayın” dizisinin ismi değişti.

İsmi değişen Bergüzar Korel’li Kanlı Yayın dizisinin ekibine yeni oyuncu

“Kanlı Yayın” Prime Video’nun ilk yerli dizisi olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Cinayet ve kayıp vakalarını aydınlatan ünlü bir televizyon programı sunucusu olan Neslihan Turhan’ın etrafında yaşanan nefes kesen olayların anlatıldığı dizinin ismi değişti. Hilal Yıldız ve Nazlı Sunlı Kaçan’ın yazdığı dizinin yeni adı “Düğüm” oldu. Sekiz bölümden oluşan dizinin kadrosuna Münibe Millet de katıldı. Başarılı oyuncu dizide “Komiser Aslı” karakterini canlandıracak.

Dizinin güçlü kadrosunda Bergüzar Korel, Caner Cindoruk, Serkan Altunorak’un yanı sıra İbrahim Selim, Erkan Bektaş, Kaan Mirac Sezen, Merve Nur Bengi, Demirhan Demircioğlu, Mina Derman ve Elif Uslusoy ve Itır Esen yer alıyor.

Önerilen Yazı
Magarsus’un 3. bölümü bu akşam seyirciyle buluşuyor
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.