1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

İsmail Ege Şaşmaz ve Rabia Soytürk "Kör Nokta"nın başrolü oldu

Duayen yönetmen ve yapımcı Osman Sınav'ın atv için hazırladığı "Kör Nokta" dizisinin hazırlıkları sürüyor.

İsmail Ege Şaşmaz ve Rabia Soytürk “Kör Nokta”nın başrolü oldu

Kör Nokta Türk dizi tarihinin unutulmaz projelerine imza atan Osman Sınav’ın atv için çekeceği yeni dizi olarak merakla bekleniyor. Sinegraf imzasını taşıyan dizinin yönetmenliğini Yusuf Ömer Sınav üstleniyor. Başrollerini İsmail Ege Şaşmaz ve Rabia Soytürk’ün paylaşacağı dizinin senaryosu Funda Alp ve Didem Kaplan tarafından kaleme alınıyor.

Dizi, “Gece” ve “Aslım” adındaki iki genç kızın hikâyesini merkezine alarak, büyük bir trafik kazasının ardından yaşanan aşk, ihanet ve entrika olaylarını konu alacak. Yeni yayın döneminde ekrana gelmesi planlanan “Kör Nokta”nın cast çalışmaları ise hızla devam ediyor.

Dizinin konusu: Kör Nokta; suçun suçlunun birbirine karıştığı bir trafik kazasından sonra verilecek bir adalet savaşın hikayesidir. Ama bu savaşın galibinin de mağlubunun da tek bir belirleyeni olacaktır; aşk…

 

Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir