1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

İrem Altuğ yılın dizisi “Şehrazad”ın kadrosunda

Şimdiden merakla beklenen NGM imzalı “Şehrazad” dizisinin çekimleri tüm hızıyla sürüyor.

İrem Altuğ yılın dizisi “Şehrazad”ın kadrosunda

“Şehrazad” dizisi atv’nin yeni sezonda ekrana getireceği en iddialı dizi olarak heyecanla bekleniyor. Nazlı Heptürk’ün yapımcılığını üstlendiği dizinin İstanbul’da başlayan çekimleri Denizli’de sürmüş, ardından tekrar İstanbul’a taşınmıştı. Burak Deniz (Mahir) ile genç kuşağın gözde yıldızı Su Burcu Yazgı Coşkun’un  (Canfeza) başrollerini paylaştığı diziye güçlü bir oyuncu daha katıldı.

Senaryo ve hikâyesini Eda Tezcan’ın kaleme aldığı diziye İrem Altuğ dahil oldu. Yakın zamanda “San Francisco Kafası” adlı kitabını satışa sunan çok yönlü oyuncu, konağın gelini “Sevde”ye hayat verecek. Emre Kabakuşak’ın yönettiği dizide Gürkan Uygun “Kürşat”, Mesut Akusta “Raşit” ve Ecem Çalhan “Sıla”, Eren Vurdem “Selim”, Özlem Türkad ise “Süreyya”yı oynuyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Eren Vurdem NGM’nin “Şehrazad” dizisinde

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir