1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

İbrahim Çelikkol ve Melis Sezen’li dizi “Ölene Kadar”ın adı değişti

Kanal D’nin Till Death dizisinden uyarlanan D Media imzalı dizisi “Ölene Kadar”ın adı daha önce Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’in aynı adlı dizisi olduğu için değişti.

İbrahim Çelikkol ve Melis Sezen’li dizi “Ölene Kadar”ın adı değişti

İbrahim Çelikkol ve Melis Sezen D Media’nın yeni iddialı dizisi “Senden Önce”de buluştu. Dizinin ilk olarak açıklanan ismi “Ölene Kadar”dı. Ancak daha önce Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’in aynı adlı dizisi olduğu için değişti. Serdar Gözelekli’nin yöneteceği diziyi Başak Angigün yazıyor. Kanal D dün İbrahim Çelikkol’un ardından Melis Sezen’le anlaştıklarını da  “Yine, yeniden Melis Sezen” mesajıyla duyurmuştu.

İbrahim Çelikkol ve Melis Sezen’in ardından dizinin başrol oyuncularından İrem Helvacıoğlu’yla da ilgili duyuru yapılacak.

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir