1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Hayatımın Şansı, Bir Peri Masalı'nın yerine geldi

Hayatımın Şansı'nın ilk bölümü 14 Aralık'ta seyirciyle buluşacak.

Hayatımın Şansı, Bir Peri Masalı’nın yerine geldi

Yapımını NTC Medya’nın, yapımcılığını ise Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği “Hayatımın Şansı”nın yayın günü belli oldu. Cemal Şan’ın yönettiği, Bekir Baran Sıtkı’nın yazdığı FOX’un merakla beklenen dizisi 14 Aralık Çarşamba günü seyirciyle buluşacak. 13. bölümde final yapacak olan Bir Peri Masalı’nın kalan bölümleri artık salı akşamı yayınlanacak.

Dizide Alican Yücesoy, Şifanur Gül, Musa Uzunlar, Erkan Avcı, İlker Kızmaz, Kemal Uçar, Neslihan Arslan, Açelya Devrim Yılhan, Sermet Yeşil, Aslı Samat, Tuğçe Yolcu, Aslıhan Kapanşahin ve Hale Soygazi başlıca rolleri paylaşıyor.

Dizinin hikâyesine gelince; Yonca (Şifanur Gül), küçük kızı Sare ile hayata tutunmaya çalışan yirmili yaşlarının ortasında genç bir annedir. Bir yandan hayatın zorlukları ile tek başına boğuşurken, bir yandan da Sare’nin biyolojik babasının açtığı velayet davası ile uğraşmaktadır. Her şeyin çıkmaza girdiği bir anda, hayatını değiştiren bir teklif alır. Artık Yonca için yeni bir hayat başlıyordur. Ama bilmediği; yağmurdan kaçarken, doluya tutulacağıdır.

thumbnail
Önerilen Yazı
Tuzak dizisine usta oyuncu

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir