1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Hande Erçel ve Burak Deniz yeni dizileri İki Yabancı'da hangi rolleri oynuyor?

Hande Erçel ve Burak Deniz'i buluşturan İki Yabancı sete çıkmak için gün sayıyor.

Hande Erçel ve Burak Deniz yeni dizileri İki Yabancı’da hangi rolleri oynuyor?

Hande Erçel ve Burak Deniz’in başrollerini oynayacağı “İki Yabancı” dizisinin son hazırlıkları sürüyor. Neslihan Yeşilyurt’un yöneteceği dizi Tims&B imzası taşıyor. FOX’ta seyirciyle buluşacak olan diziyi başarılı senarist Ethem Özışık yazıyor. Dizinin hikâyesi ise Onur Şener ve Lokman Maral’a ait…

Dizide Hande Erçel, Cumhuriyet Savcısı Leyla’ya hayat veriyor. Muş’tan İstanbul’da yaşayan annesi Şahinde (Gülçin Hatıhan) ve babası Reşat’ın (Feridun Düzağaç) yanına gelen savcı Leyla ayağının tozuyla ünlü bir iş insanının cinayetini çözmeye çalışacak. Burak Deniz ise dizide ünlü haberci Kenan Öztürk’ü canlandıracak. Ormanda bulunan ceset Kenan ve Leyla’nın tanışmasına vesile olacak. Dizide Cem Davran, Kenan’ın babası “Turan”ı canlandıracak.

thumbnail
Önerilen Yazı
Yalı Çapkını’na Pelin’in annesi bomba gibi düşecek
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir