1. Ana Sayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Hande Erçel ile Burak Deniz'li "İki Yabancı" dizisine bomba isim

Hande Erçel ile Burak Deniz'in başrollerini paylaşacağı "İki Yabancı" dizisinin hazırlıkları devam ediyor.

Hande Erçel ile Burak Deniz’li “İki Yabancı” dizisine bomba isim

Hande Erçel şu günlerde Hakan Sabancı’yla yaşadığı ilişkiyle gündemde… Paris tatili dönüşü sevgilisiyle ilk kez röportaj veren ve yeni beraberliğini onaylayan Erçel, yakında yeni dizisi “İki Yabancı” için sete çıkacak. Erçel’in başrolünü Burak Deniz’le paylaştığı dizinin mart ortasında çekimlerinin başlaması planlanıyor. Tims&B imzalı diziyle usta aktör Cem Davran’ın da anlaştığı öğrenilmişti.

Yeni gelen bilgilere göre dizinin kadrosuna müzik dünyasındaki başarısı kadar oyunculuğuyla da beğeni toplayan Feridun Düzağaç da katıldı. Başarılı kadın yönetmenlerimizden Neslihan Yeşilyurt’un çekeceği, Ethem Özışık’ın ise yazdığı dizide Hande Erçel “Leyla” karakterine hayat verecek. Dizi FOX’ta seyirciyle buluşacak.

Önerilen Yazı
Fatih Ürek’ten sanat müziği albümü geliyor
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.