1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Haluk Bilginer'den Şahsiyet dansı

Şahsiyet dizisinde Agah Beyoğlu karakterine hayat veren Haluk Bilginer, galanın after partisinde tıpkı dizinin ilk dakikalarında canlandırdığı dans sahnelerinde olduğu gibi gönlünce eğlendi.

Haluk Bilginer’den Şahsiyet dansı

Haluk Bilginer başrolünü oynadığı “Şahsiyet” dizisinin galasına katıldı. 5 yıl sonra dizinin ikinci sezonu 13 Kasım’da seyirciyle buluşacak. Ay Yapım imzalı dizide Agah Beyoğlu karakterine hayat veren Haluk Bilginer, after partide tıpkı dizinin ilk dakikalarında canlandırdığı dans sahnelerinde olduğu gibi gönlünce eğlendi.

Dizinin senaristi Hakan Günday “İlk sezon şahsiyetini kaybetmekten korkan bir adamın hikâyesiydi, şimdi de şahsiyetinin peşinde koşan bir Agah Beyoğlu hikâyesini izleyeceğiz. Onunla beraber koşan herkese çok teşekkür ederim” dedi. Dizide çok keyif alarak oynadığını belirten Haluk Bilginer “Hakan’ın da az önce dediği gibi bu sefer şahsiyetini arayan bir adamın hikayesi var, umarım hepiniz beğenirsiniz” diye konuştu.

thumbnail
Önerilen Yazı
Onur Saylak “Şahsiyet”in galasına oğluyla katıldı

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir