1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Gülcemal dizisinden iddialı afiş

Gülcemal dizisi bir anne oğlun intikam hikâyesini ekrana taşıyor.

Gülcemal dizisinden iddialı afiş

Gülcemal dizisinin merakla beklenen afişi yayınlandı. MF Yapım imzalı dizinin Murat Ünalmış ve Melis Sezen’li iddialı afişi çok beğenildi. Yusuf Pirhasan’ın yönettiği, senaryosunu ise Eda Tezcan Çalışkan’ın yazdığı dizi 6 Nisan Perşembe akşamı seyirciyle buluşacak.

Edip Tepeli, Nilay Erdönmez, Atilla Şendil, Cahit Gök, Nilüfer Açıkalın, Samet Kaan Kuyucu, Meltem Akçöl, İpek Ayaz Kortunç, Sabahattin Yakut, Gökçem Çoban, Melike Küçük ve Ayda Aksel’in de başlıca rolllerini paylaştığı dizide; annesinin gençlik aşkının peşine düşüp küçük yaşta terk ettiği Gülcemal’in (Murat Ünalmış) intikam hikâyesi ekrana taşınıyor. Bütün hayatını en çok ihtiyacı olduğu yaşlarda kendisini istemeyen annesinden intikam almaya adayan Gülcemal’in hayatını yine annesinin yanında çalışan Deva’nın (Melis Sezen) aşkı değiştirecek.

thumbnail
Önerilen Yazı
Ömer dizisine flaş transfer… Yaman’ın annesine kim hayat verecek?

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir