1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

FOX'un adı belli oldu

Geçen haftalarda dizi oyuncuları ve sunucularla tanıtım çekimi yapan FOX'un yeni adı belli oldu.

FOX’un yeni adı belli oldu
Geçen haftalarda tanıtım çekimi yapan FOX’un yeni adı belli oldu. FOX kanalının adı isim hakkının kullanım süresi dolduğu için değişiyor. Kanalın yeni adı NOW oldu. The Walt Disney Company Türkiye Genel Müdürü Cenk Soner, isim değişikliyle ilgili şunları aktardı: “Yenilenen ismi NOW ile yayın hayatına devam edecek olan FOX, Türkiye’nin en çok izlenen, en çok sevilen kanallarından biri. 2007 yılından beri izleyicimizle güven ve samimiyete dayalı ilişkimizi hep koruduk. Sadece ismimizin değiştiği ve FOX’un yeniden markalaşması olarak adlandırabileceğimiz bu süreçte yayın politikamızı koruyarak, bağlı olduğumuz değerlere sadık kalarak, izleyicilerimizi sevdikleri içeriklerle buluşturmaya aynı şekilde devam edeceğiz.”
2019 yılında The Walt Disney Company, FOX kanalının uluslararası yayınlarını da kapsayan geniş bir satın alma anlaşmasına imza atmıştı. Bunu takiben kanal için isim değişikliğinin yapılması gereken gün yaklaştı. “Sevdiğiniz FOX Şimdi Now Oluyor” diyerek yeni ismini Ana Haber’de renkli bir tanıtımla açıklayan kanal, isim değişikliği kampanyasına bu akşam itibarıyla başladı. Bu süreçte içerik ve yayın politikalarında hiçbir değişiklik olmayacağı, değişimin sadece kanalın ismiyle sınırlı olacağı önemle vurgulanıyor.
thumbnail
Önerilen Yazı
Hudutsuz Sevda’nın Rızvan Leto’su Burak Sergen Nihan Ünsal’dan boşandı

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir