1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

FOX’un Kopuk ve Gaddar dizilerinin yayın tarihi belli oldu

Yakında yeni ismiyle yayın hayatına devam edecek olan FOX’un 2 yeni iddialı dizisi Gaddar ve Kopuk’un yayın tarihleri çok merak ediliyordu.

FOX’un Kopuk ve Gaddar dizilerinin yayın tarihi belli oldu

FOX bu yıl başarılı yapımlarıyla rakiplerine fark attı. Şubat ayı itibariyle yayın hayatına çarpıcı yeni bir isimle devam edecek olan kanalın Medyapım’dan aldığı “Kopuk” ile Ay Yapım imzalı dizisi “Gaddar” merakla bekleniyor. Gaddar “Cuma”, “Kopuk” cumartesi yayınlanacak.

Eğer yeni bir değişiklik olmasa şu an yapılan yayın planına göre Kaan Yıldırım, Biran Damla Yılmaz ve Seray Kaya’yı buluşturan “Kopuk” 27 Ocak Cumartesi ekranda olacak. Çağatay Ulusoy, Onur Saylak ve Sümeyye Aydoğan’lı “Gaddar” ise hem sömestr hem de Ulusoy’un 18 Ocak’ta yayına çıkacak Netflix dizisi “Kübra”yla çakışmaması için 2 ya da 9 Şubat’ta seyirciyle buluşacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
Gökhan Özoğuz kızı Ayşe’yle ilk kez aynı filmde

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir