1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Filenin Sultanları'nın final maçı reytingleri patlattı

Dün akşam tüm Türkiye'yi tek yürek yapan Filenin Sultanları'nın final maçı TRT'nin son dönemde görülmemiş reytinglere ulaşmasını sağladı.

Filenin Sultanları’nın final maçı reytingleri patlattı

Dün akşam Brüksel’de oynanan Sırbistan – Türkiye Kadınlar Voleybol Avrupa Şampiyonası Karşılaşması Cumhuriyet tarihinin en büyük ekonomik krizi ve her geçen gün büyüyen mülteci sorunu nedeniyle büyük bir depresyon yaşayan ülkemize moral olmakla kalmayıp TRT‘ye de tarihi reytinglerinden birini kazandırdı. Filenin Sultanları‘nın kıran kırana geçen maçı seyircileri ekran başına topladı.

Maç total‘de 9.38 reyting ve 29.90 izlenme oranı, AB sosyal ekonomik statüde ise 16.50 reyting ve 48.38 izlenme oranı ile ABC1’de ise 14.25 reyting ve 40.28 izlenme payı ile zirvede yer aldı.

thumbnail
Önerilen Yazı
Özgü Namal ve Özcan Deniz’li “Kızıl Goncalar”a ödüllü flaş oyuncu

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir