1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Fenomen dizi Kızılcık Şerbeti’ne Azra geliyor

Show TV’nin izlenme rekoru kıran dizisi Gold Film imzalı dizisi “Kızılcık Şerbeti”ne çok iddialı bir oyuncu daha katılıyor.

Fenomen dizi Kızılcık Şerbeti’ne Azra geliyor

“Kızılcık Şerbeti” dizisi eğlenceli konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla her cuma reytinglere damga vurmaya devam ediyor. Dizinin 48. Bölümü AB grubunda 12.09, ABC1’de 10.96 ve Total’de de 9.04 reytingle cuma akşamına yine damga vurdu. Ayrıca sosyal medyanın da zirvesinde yer alan diziye şimdi çok konuşulacak bir hikâye daha eklenecek.

Fenomen diziye ünlü oyuncu ve sunucu Sema Öztürk katılacak. Sema Öztürk “Kızılcık Şerbeti”nde Azra rolüne hayat verecek. Azra’nın Rahimcan Kapkap’ın hayat verdiği Metehan karakteriyle ilgili olacağı konuşuluyor. Metehan önceki bölümde Mihri’nin (Gizem Yanık) aşk ilanına olumsuz yanıt vermiş, son bölümde de Mihri’nin gösterişli halini görünce iltifat etmişti.

thumbnail
Önerilen Yazı
Kardeşlerim’de Ahu Yağtu’nun vedası çok konuşulacak, Suzanlı dönem kapanıyor

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir