1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Üvey Anne'nin Nisan'ı Ezgi Şenler sevgilisi Buray'ın ailesine girdi

"Üvey Anne" dizisinin Nisan'ı Ezgi Şenler, bu akşam Harbiye Açıkhava'da konser veren sevgilisi Buray'ı yalnız bırakmadı.

Üvey Anne’nin Nisan’ı Ezgi Şenler sevgilisi Buray’ın ailesine girdi

Ezgi Şenler, ünlü şarkıcı Buray‘la geçen günlerde bir derginin davetine beraber katılmış ve çift aşklarını kameralar önünde ilan etmişti. İlişkilerinin ilk adımını Buray‘ın şarkısını bir paylaşımına etiketleyerek kendisinin attığını belirten Ezgi Şenler, sevgilisinin Harbiye Açıkhava‘daki konserini izledi. Ünlü oyuncu şıklığı ve güzelliğiyle göz kamaştırdı.

Ezgi Şenler konserde Buray‘ın ailesiyle birlikte oturdu ve objektiflere beraber poz verdi. Bu durum Ezgi Şenler’in aileye girdiği yorumuna neden oldu. Ünlü oyuncu konserde kendisine eşlik eden kuzeniyle zaman zaman sevgilisinin şarkıları eşliğinde dans da etti.

thumbnail
Önerilen Yazı
Kızılcık Şerbeti’ne Yasak Elma’dan flaş transfer

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir