1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Ezgi Mola'lı Dünyayı Değiştiren Ayten'e Şahmaran'dan transfer

Ezgi Mola'lı Ayten dizisi Disney Plus'ın yeni iddialı dizisi olarak dikkat çekiyor.

Ezgi Mola’lı Dünyayı Değiştiren Ayten’e Şahmaran’dan 2. transfer

Ezgi Mola’nın başrolünü oynadığı “Dünyayı Değiştiren Ayten” dizisi merakla bekleniyor. Dizide bir seri katile dönüşen kapıcıya hayat veren Ezgi Mola, hasta kızı Sevgi’yi yaşatmak için büyük bir savaş veriyor. Umur Turagay’ın yönettiği, Ethem Özışık’ın ise yazdığı Tims&B imzalı dizide Selçuk Yöntem apartman yöneticisi “Önder”, Saadet Işıl Aksoy Ayten’in kapıcılık yaptığı apartmanda oturan cinayet masası polisi “Demet”, Aytaç Uşun gazeteci “Selim”, Efe Tuncer hacker “Alpcan” ve Bülent Seyran da Ayten’in eşi “Sedat”a hayat veriyor.

Başak Daşman, Yetkin Dikinciler ve Beril Kayar’ın da rol aldığı dizide “Şahmaran”da Maran’ın (Burak Deniz) kardeşi Bike’yi canlandıran Nil Sude Albayrak “Dünyayı Değiştiren Ayten”de kilit bir role hayat veriyor. Albayrak merakla beklenen dizide “Mor Saçlı Kız”ı canlandırdı. “Dünyayı Değiştiren Ayten”in Demet’i Saadet Işıl Aksoy da yine bir Tims&B dizisi olan “Şahmaran”da Lilith olarak seyirci karşısına çıkacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
Serenay Sarıkaya yeni dijital dizisi KGKG’de nasıl bir karaktere hayat verecek?

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir