1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Esra Dermancıoğlu'ndan "Bir Küçük Gün Işığı"na veda mesajı

Esra Dermancıoğlu "Bir Küçük Gün Işığı" ekibine yayınladığı mesajla veda etti.

Esra Dermancıoğlu’ndan “Bir Küçük Gün Işığı”na veda mesajı

Esra Dermancıoğlu “Ümran” rolüne hayat verdiği atv’nin NGM imzalı dizisi “Bir Küçük Gün Işığı”ndan ayrıldı. Ünlü oyuncu ekip arkadaşlarıyla paylaştığı fotoğrafın altına veda mesajı yazdı.

“@seraykaya @brkokty23 @acikgoztugce @seymakorkmaz @guneshayat @berankotan @sureyyakilimci @altan_erkekli @gzmnsl @azraaksu___ @asumankostak @tunaarman ve en önemlisi canım teknik ekibim, yakışıklı zarif görüntü yönetmenlerim ve kamera ekibim @serhaterin @okanergan @seko_sekibag ,hazırlık ekibim, canım @asimbektas sanatı ve yemekleri ile bizi mest etti:) prodüksiyon, her sabah şekerli kahvemi getiren Cemal abimiz, güzel rejim evet bütün bu güzel insanlarla hep beraber @ngmediatv nin bir hayalini ve anlatmak istediği hikayesini büyük bir özveri, iyi niyet ve ahlakla gerçekleştirdik … Yapımcılara çok teşekkür ederim. Sevgili yönetmenim Elife Akarsu seninle çalışmak çok mutlu etti beni… Sevgili atv tekrar görüşmek üzere… Hoşçakal Ümran…”

thumbnail
Önerilen Yazı
Kıvanç Tatlıtuğ: Bugün oğlum Kurt’un yaş günü, harbi çok mutluyum

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir