1. Ana Sayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Esra Bilgiç'e Organize İşler'den teklif

Yılmaz Erdoğan Organize İşler filminin dizi versiyonunu çekmeye hazırlanıyor. Erdoğan sevgilisi rolü için Esra Bilgiç'e rol teklif etti.

Esra Bilgiç’e Organize İşler’den teklif

Esra Bilgiç bu akşam bir davete katıldı. Güzelliğiyle organizasyona damgasını vuran oyuncunun bir süredir Yılmaz Erdoğan’ın Disney Plus için çekeceği Organize İşler dizisi için teklif aldığı konuşuluyor. Aldığı diğer teklifleri de değerlendiren güzel oyuncu konuyla ilgili soruya “Bu konuda konuşamam” yanıtını verdi.

Yılmaz Erdoğan Sazan Sarmalı dizisinde Ezgi Mola’yla karı kocayı oynamıştı. Tims&B’nin “Ayten” dizisinde oynayan Mola dizi için Erdoğan’dan gelen teklifi kabul etmedi. Bunun üzerine Yılmaz Erdoğan kendisine sevgili rolü yazdı. Rol için de Esra Bilgiç’le görüştü. Görüşmenin sonucu önümüzdeki günlerde belli olacak. Planlanan çekim tarihi bir süre ertelenen dizide Kıvanç Tatlıtuğ, Cem Yılmaz ve Eda Ece’nin de adı geçiyor.

Önerilen Yazı
Kuş Uçuşu’nun asistan Nazlı’sı kim oldu?
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.