1. Ana Sayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Erkan Petekkaya'nın Melek'i ortaya çıktı

Erkan Petekkaya'nın O Kız dizisinde dilinden düşürmediği Melek'e hayat verecek oyuncu belli oldu.

Erkan Petekkaya’nın Melek’i ortaya çıktı

Kanal D’nin Content House imzalı dizisi “O Kız” Kuruluş Osman’ın hakimiyetini ilan ettiği çarşamba akşamları ekran macerasını başarıyla sürdürüyor. Erkan Petekkaya’nın etkileyici oyunculuğuyla damga vurduğu dizinin kadrosuna önemli bir oyuncu katıldı. Dizide Kadir’in sürekli övdüğü ve çok merak edilen eski eşi Melek karakteri diziye dahil oluyor.

Her hafta nefes kesen olaylara sahne olan dizinin kadrosuna baaşrılı oyuncu “Rojda Demirer” katıldı. Demirer’in gelişi dizideki tüm dengeleri değiştirecek. Erkan Petekkaya’ya Dilin Döğer, Cengiz Orhonlu ve Sezin Akbaşoğulları’nın başrollerde eşlik ettiği “O Kız”a son olarak Ali Öner dahil olmuştu. Farklı konusuyla dikkat çeken diziyi ülkemizin başarılı senaristlerinden Sırma Yanık kaleme alıyor.

Önerilen Yazı
Kuruluş Osman dizisine flaş transfer 
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.