1. Ana Sayfa
  2. Dizi

Elçin Sangu’dan sonra Melike Güner de ‘Yalancılar ve Mumları’nda… İşte rolleri…

Elçin Sangu’dan sonra Melike Güner de ‘Yalancılar ve Mumları’nda… İşte rolleri…

Medyapım “Yasak Elma”nın dışında yine FOX için seyirciyi ekrana kilitleyecek  “Yalancılar ve Mumları” dizisine başlıyor. Koray Kerimoğlu’nun yöneteceği dizinin başarılı senaryosunu Nermin Yıldırım “Metresler” projesinden uyarladı. Dizi Elif, Meliha, Şebnem ve Leyla adlı 4 arkadaşın işlediği cinayet sahnesiyle açılacak.

Dizide etkileyici çocukluk sahnelerinin de yer alacağı “Elif” rolüne Ceren Moray hayat verecek. Elif’in hayatının kırılma noktası eşi Engin’in (İsmail Demirci) kaybolmasıdır. Kızı Sumru ile ayakta durma savaşı veren ve kafe işleten Elif’in yolu kızının okul arkadaşı Pelin’in babası Yakup (Feyyaz Duman) ve bakıcısı Şerife’yle kesişir ve her şey allak bullak olur. Dizinin gizli başrolü olan Şerife’ye uzun süredir setlerden uzak olan efsane “Doktorlar” dizisiyle hafızalarda yer eden Melike Güner hayat verecek.

Öte yandan dizinin aynı zamanda anlatıcısı olan psikiyatrist Meliha’ya Elçin Sangu, anne olmak için uğraşan Şebnem’e Şafak Pekdemir ve düğün organizasyon yapan Leyla’ya ise Burcu Gölgedar hayat verecek.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.