1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş: Aşiretimle beraber Erdoğan'ı destekliyoruz

Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş geçmişte dolandırıcılık ve eşine uyguladığı iddia edilen şiddet haberleriyle gündeme gelmişti.

Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş: Aşiretimle beraber Erdoğan’ı destekliyoruz

Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Hakkında geçmişte dolandırıcılık davaları açılan, bir ara tutuklandığı da gündeme gele Akkuş, “Ezici bir çoğunlukla, Cumhur İttifakı’nın kazandığı 28. Dönem milletvekili seçim sonuçlarının vatanımıza, milletimize hayırlı olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Ayrıca Milli Görüş lideri, rahmetli Necmetin Erbakan’ın Oğlu Fatih Erbakan’ı şahsında 5 Milletvekili çıkaran Yeniden Refah Partisini de tebrik ediyorum” dedi.

Akkuş, Erdoğan’la çekilen fotoğraflarını paylaştı ve “28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimi için de Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı şahsım, mensubu olduğum Karakeçili aşiretim ve Akkuş Ailesi olarak tekrar desteklediğimizi ifade ederek tüm seçim süreci boyunca yanında olduğumuzu, ikinci turda da kendisini desteklediğimizi belirtmek isterim” mesajını yayınladı.

thumbnail
Önerilen Yazı
Büyük final öncesi Camdaki Kız ekibi bir arada

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir