1. Anasayfa
  2. Dizi

Ebru Şahin’in partneri kim oldu?

Ebru Şahin’in partneri kim oldu?

Ebru Şahin “Hercai”nin ardından çok sayıda teklif almış ve sonunda Bozdağ Film’in atv için çekeceği “Destan” dizisiyle anlaşmıştı. 8. yüzyılda geçen etkili bir aşk hikâyesini beyazcama taşıyacak olan dizinin çekimleri ağustos ortasında başlayacak.

Son olarak dönem dizisi Hay Sultan’ı yöneten Emir Khalilzadeh’in çekeceği diziyi Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir erdem yazıyor. Akkız’ın hikâyesini anlatan dizide Ebru Şahin’in partneri Batuga karakteri için titiz bir çalışma yapıldı ve sonunda güçlü oyunculuğuyla öne çıkan Edip Tepeli de karar kılındı.

Senaryosunu okuyan herkesin çok beğendiği projede Kaan Çakır, Filiz Ahmet ve Selim Bayraktar da rol alacak. Merakla beklenen dizinin cast çalışmaları sürüyor.

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir