1. Ana Sayfa
  2. Dizi

Ebru Şahin’in partneri için en güçlü aday kim?

Ebru Şahin’in partneri için en güçlü aday kim?

Ebru Şahin, Bozdağ Film imzalı Destan dizisi ile yeni sezonda arv’de seyirci karşısına çıkacak. Emir Khalilzadeh’in yöneteceği dizinin Riva’da kurulan setinde dekor çalışmaları sürüyor. İki güçlü kalem Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in yazdığı dizi Türklerin İslamiyet’e geçişinden önceki dönemi anlatıyor. Dizinin Akkız’ı Ebru Şahin’e eli ayağı tutmayan han oğlu Batuga rolüyle kimin eşlik edeceği merak konusu…

Titiz bir cast çalışmasının yapıldığı dizide Batuga rolü için Kerem Arslanoğlu, Burak Tozkoparan ve Edip Tepeli’yle görüşülmüştü. Son gelen haberlere göre; yeni bir gelişme olmazsa Arslanoğlu ile Tepeli arasında karar kılınacağı, Arslanoğlu’nun daha ağır bastığı konuşuyor. Öte yandan dizi için Filiz Ahmet, Selim Bayraktar ve Kaan Çakır’la da imza aşamasına gelindiği öğrenildi. Dizi babası öldürülen Akkız’ın çocukluk sahneleriyle açıldığı için Ebru Şahin’e benzeyen 6 ve 8 yaşlarında çocuk oyuncu aranıyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.