1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Dokuz Oğuz dizisinin yeni keskin nişancısı kim oldu?

Dokuz Oğuz dizisinin kadrosuna çok güzel bir oyuncu katıldı.

Dokuz Oğuz dizisinin yeni keskin nişancısı kim oldu?

Gold Film’in FOX için hazırladığı “Dokuz Oğuz” dizisi bugün Eskişehir’de sete çıktı. Süleyman Çobanoğlu’nun yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş oturuyor. Dev bütçeli dizide “Karanlık Yüzbaşı” lakaplı Batur rolüne Kubilay Aka’nın hayat verdiği dizide Bilge’yi Deniz Işın, Hasan dedeyi Mehmet Çevik, Tomris Albayı Yasemin Allen, Ercan’ı Dağhan Külegeç, Yaşar’ı Kayhan Açıkgöz, Yiğit’i “Rami Narin, General Ali Osman’ı Hakan Boyav, Boran’ı Serhan Onat, Timur’u Volkan Keskin ve Okan’ı Taylan Meydan oynuyor.

Dizinin oyuncu kadrosuna son olarak başarılı oyuncu Sahra Şaş katıldı. Daha önce Esra Kılıç’ın adının geçtiği rol Sahra Şaş’ın oldu. Etkili oyunculuğuyla tanınan Şaş, yakın zamanda Aras Bulut İynemli’nin oynadığı Atatürk dizisinde Ulu Önderimizin kız kardeşi Makbule hanıma hayat vermişti. Sahra Şaş “Dokuz Oğuz” dizisinde keskin nişancıya hayat verecek.

thumbnail
Önerilen Yazı
Yiğit Kirazcı’nın yeni dizisi belli oldu

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir