1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Dokuz Oğuz dizisinde flaş değişiklik

FOX'un "Dokuz Oğuz" dizisi yine nefes kesen olaylara sahne olacak.

Dokuz Oğuz dizisinde flaş değişiklik

Dokuz Oğuz dizisinin 3. bölümü bu akşam FOX’ta seyirciyle buluşacak. Gold Film imzalı dizide “Türk Dünyası Acil Müdahale Timi”ni yok etmeye çalışan odaklar Karanlık Yüzbaşı’nın dedesini hedef seçecek. Batur için intikam vakti başlar. Kubilay Aka, Deniz Işın, Yasemin Kay Allen, Hakan Boyav, Tuncer Salman, Dağhan Külegeç,  Kayhan Açıkgöz, Serhan Onat, Rami Narin, Volkan Keskin, Taylan Meydan, Sahra Şaş ve Mehmet Çevik’i buluşturan dizide önemli bir değişiklik yaşandı.

Dizinin kadrosunda yeni bir değişiklik yaşandı. Dizinin kurucu yönetmeni olan Cem Akyoldaş görevini 6. bölümden itibaren Bülent İşbilen’e devretti. Öte yandan dizinin kadrosuna 6. bölümde Bilge’nin (Deniz Işın) kardeşleri “Çiçek” ve “Kaşgar” karakterleri katılacak. Roller için oyuncu seçimi sürüyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Çöp Adam dizisine bomba transfer… İstanbullu Gelin’e atıf
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir