1. Anasayfa
  2. Dizi

Dilan Çiçek Deniz Venedik'in en prestijli gecesine katıldı

Dilan Çiçek Deniz, 80. Venedik Film Festivali kapsamında düzenlenen amfAR galasına AIDS Araştırmaları Vakfı'na destek vermek amacıyla düzenlenen geceye katıldı.

Dilan Çiçek Deniz Venedik’in en prestijli gecesine katıldı

Geçen hafta Armani Beauty Türkiye marka elçisi olarak Venedik’e giden oyuncu Dilan Çiçek Deniz, pazar akşamı Türk iş insanı Selim Uyar‘a ait San Clemente Adası’nda düzenlenen amfAR galasına katıldı.

80. Venedik Film Festivali kapsamında düzenlenen amfAR galasında AIDS Araştırmaları Vakfı’na destek vermek amacıyla Camila Mendes, Jesse Williams, Bella Thorne, Milla Jovovich, Michelle Rodriguez, Kate Beckinsale, Alejandro Nones, Luke Evans gibi isimler de yer aldı. Dilan Çiçek Deniz, Missoni marka elbisesiyle dikkat çeken isimler arasındaydı.

thumbnail
Önerilen Yazı
Filenin Sultanları’nın final maçı reytingleri patlattı

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir