1. Ana Sayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Deniz Çakır'ın büyük isyanı: Bu ülkede çocuk istismarcıları affedildi

Deniz Çakır çok anlamlı bir yazı yazarak oy vermeyen kararsızlara çağrıda bulundu.

Deniz Çakır’ın büyük isyanı: Bu ülkede çocuk istismarcıları affedildi

Deniz Çakır kararsız seçmene seslendi ve 2. tur için oy verme çağrısında bulundu. Başarılı oyuncunun çocuk istismarı ve kadın cinayetlerine dikkat çeken yazısı okuyanları ağlattı.

“Bir lafım var bazı gevşeklere… Hani şu oy vermeyen kararsızlara… Bu ülkede çocuk istismarcıları affedildi.  Kadın mezarlığına döndü ülke… Şimdi kadını hepten yok sayan bir zihniyete yol vermektir kararsız kalmak… ‘Bekar kadınlara sahiplendireceğiz’ diyen bir zihniyetin yolunu açmaktır oy vermemek… ‘Eğitim sistemimize ahiretli öncelikli hale getireceğiz’ diyenlere emanet etmektir çocuklarımızı oy vermemek… kararsız kalmak bu ülkeyi karanlığa terk etmektir… Oy verin, oy verin biz güzel insanlarız hatırlayın… Hatırlayın ayrıştırmamanın ne güzel şey olduğunu… Yarın bir kız çocuğunun gözlerinin içine utanmadan bakabilmek için oy verin…”
Önerilen Yazı
Işıl Yücesoy’dan Ben Bu Cihana Sığmazam’a veda mesajı
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.