1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Damla Sönmez ve Caner Cindoruk'lu Maviye Sürgün Show TV'de

Damla Sönmez, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak'ı buluşturan "Maviye Sürgün" Show TV'de yayınlanacak.

Damla Sönmez ve Caner Cindoruk’lu Maviye Sürgün Show TV’de

Maviye Sürgün dizisi O3 Medya’nın Intermedya ve NBCU’ya ait Amerikan televizyon kanalı Telemundo arasındaki anlaşmanın ilk dizisi olarak geçen aylarda Marmaris Selimiye’de sete çıkmıştı. O3 Medya’nın  imza attığı dizinin yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun oturuyor.  Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak’Bülent Şakrak, Ayça Erturan, Ruhi Sarı, Gökşen Ateş ve Hakan Salınmış gibi ünlü isimlerin eşlik ettiği dizi ülkemizde Show TV’de seyirciyle buluşacak.

Dizide uğradığı soruşturma sonrasında geçici süre açığa alınan başarılı SAT komandosu Ali’nin (Caner Cindoruk), denizde ölmek üzereyken kurtardığı gizemli kadının adı Defne’nin hayatına girmesiyle değişen dünyası etkileyici bir dille ekrana taşınıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin Alp’i belli oldu

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir