1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Dağhan Külegeç’ten annesi Ayşe Erbulak’a destek

Ayşe Erbulak’ın 10 yıl sonra yeniden düzenleyip yayınladığı "Dokuz Oda Cinayetleri" kitabının tanıtımına oğlu Dağhan Külegeç ve aile fertleri de katıldı.

Dağhan Külegeç’ten annesi Ayşe Erbulak’a destek

Polisiye kitap yazarı Ayşe Erbulak, “Dokuz Oda Cinayetleri” kitabını düzenledi ve 10 yıl sonra yeniden bastırdı. Eksik Parça Yayınları’ndan piyasaya çıkan Dokuz Oda Cinayetleri’nin tanıtımı Acıbadem‘deki KidZania Erbulak Cafe’de yapıldı. Renkli geçen etkinlikte Ayşe Erbulak‘ın eşi Özden Özgürdal’ın konuklarla tek tek ilgilendi. Tanıtımda Erbulak’ı yalnız bırakmayanlar arasında Dağhan Külegeç ile kızkardeşleri Sevinç Erbulak ve Nilgün Kuruöz de vardı.

Hikâyesi orkide ve incilerle dolu bir düğünle başlayan kitabının yeniden raflarda ve web sitelerinde yer almasının heyecanını dostlarıyla paylaşan Ayşe Erbulak “Bu kitabı 10 yıl önce yazdım. Bir ayda üç baskı yaptı. Arada başka kitaplar da yazdım. Bu benim dokuzuncu kitabım. Bu sene yeniden derledik, toparladık, günümüze uyarladık ve tekrar raflarda ve web sitelerinde satışa çıkardık” dedi.

thumbnail
Önerilen Yazı
Ömür Atay’ın yaş gününde “Kızıl Goncalar’ın setine sürpriz ziyaret

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir