1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Çöp Adam'ın ilk tanıtımı yayınlandı

Çöp Adam dizisi Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'yu buluşturdu.

Çöp Adam’ın ilk tanıtımı yayınlandı

Çöp Adam dizi yakında Star’da seyirciyle buluşuyor. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanarak, Engin Altan Düzyatan, Elçin Sangu, Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan, Sinan Albayrak gibi güçlü oyuncu kadrosuyla izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanan dizinin ilk tanıtımı büyük merak uyandırdı.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Melek Gençoğlu ve Su Ersöz’ün kaleme aldığı “Çöp Adam” dizisini Yağız Alp Akaydın yönetiyor. İlk tanıtımıyla büyük ilgi gören “Çöp Adam” dizisi çok yakında Star’da izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Yasak Elma’nın Hilal’i Ece Özdikici’den flaş açıklama

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir